makijaz artystyczny

Jak Narkomanii i Żywności Uzależnienie są częścią tego samego problemu

Niektórzy ludzie rzeczywiście są uzależnieni od żywności, aw niektórych przypadkach traktują jedzenie prawie jak narkotyk. Ci, którzy są bardzo uzależnieni od jedzenia mogą rozwijać różnego rodzaju problemy w ich życiu jako bezpośredni skutek zbyt dużo jedzenia, lub jedzenia niezdrowej żywności.

Jedną z większych przeszkód z jedzenia uzależnienie wynika z faktu, że strategia odzyskiwania nie może być naprawdę pełna abstynencja od wszelkiego pokarmu, jak to robimy dla narkotyków lub alkoholu. Zamiast tego ci, którzy mają nałóg żywności muszą nauczyć umiarem, coś w tym jest dość dużo postrzegać jako mało prawdopodobnym wynikiem, jeśli chodzi o obsługę innych typów uzależnień. Wszyscy musimy żyć aby jeść … nie ma opcji abstynencji oparte odzysku Uzależnienie od jedzenia. To sprawia, że ??trudniejsze do odzyskania od niż inne rodzaje uzależnień, w którym człowiek może wstrzymywać całkowicie, takich jak narkotyki, hazard, i tak dalej.

Mimo tej jaskrawej różnicy, uzależnienie jedzenie jest całkiem podobna do narkomanii. Wynika to z ogólnej zasady podstawowej, dla których narkomani mają tendencję do używania narkotyków i alkoholu lub zjeść emocjonalnie w sposób wciągający. W każdym z tych przypadków, są uzależnieni od jedzenia lub przy użyciu substancji chemicznych w celu radzenia sobie z własnymi emocjami.

Gdy ktoś z uzależnieniem od narkotyków ma ciężki dzień lub zostanie rozgniewany z sytuacją, będą one zwykle uciekają się do siebie medicating z ich lekiem z wyboru, aby czuć się lepiej o siebie. Podobnie uzależniony żywności okaże się niektórych pokarmów komfortu, gdy są zdenerwowani coś w ich życiu lub czuć zestresowani. To jest przykład emocjonalnego jedzenia, i oczywiście jest to forma medicating, że jest bardzo podobny do tego, jak ludzie używają narkotyków lub alkoholu.

Artykuł dzięki: