makijaz dzienny

makijaz dzienny

·Jak się ubrać – należy wybrać to, co czuje się dobrze nosić czy to z przyzwyczajenia?

·Jaki czas iść do łóżka lub wstać – czy świadomie wybiera to czy jest to zwyczaj?

·Jak idziesz – jesteś świadomy swojej postawy czy to z przyzwyczajenia?

·Jak się prysznic / oczyszczenie siebie – są to świadome wybory i nawyki?http://epo-serwis.pl

·Jak jedziesz – jesteś na autopilocie, słuchania radia czy jesteś w pełni alert, co dzieje się wokół ciebie?

·Jak rozmawiać z ludźmi – jesteś świadomy tonu głosu i siły objętości w słowach czy jesteś zaniepokojony tym, co druga osoba może myśleć o tobie?

makijaz dzienny

Lista ta może być praktycznie nieograniczone, ale ostatecznie celem jest mieć świadomość, tak że decyzji podejmowanych pochodzą z miejsca spokoju i jasności wewnątrz, świadomość jest tym, co otwiera drogę do wolności wyboru i ostatecznie. Stary tryb autopilota na podstawie starego nieprzytomny klimatyzacji służył swój czas i jeśli czytasz to teraz, to nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok.

Należy pamiętać, że wszyscy jesteśmy nieustannie dokonywać wyborów, są one albo świadome onów lub te, nieświadome. Nieświadome te pochodzą z nawyków (które często są zaprojektowane, aby utrzymać nas jako tożsamości, bezpieczne). Uzależnienia są często tworzone z potrzeby czuć naszą moc, a tym samym poczuć „bezpieczne”, dzięki czemu można zobaczyć, że utrata przytomności i nałogi iść w parze.

To nie jest łatwe, aby zmienić stare zużyte ścieżki, ale jeśli już dość bycia pod kontrolą impulsów lub znalezienie się w sytuacji, że albo nie czują się dobrze, czy cię nie obsługują, a potem nadszedł czas, aby pracować na bycie bardziej świadomym – poprzez świadomość.

Wreszcie, jeśli pamięta nic z tych artykułów, należy pamiętać, że są lekkie i że światło będzie świecić przez kiedykolwiek pozwolić mu.Jedynym powodem, dla którego światło nie świeci się przez to dlatego, że nie miałem doświadczenia, które spowodowały ból w pewnym momencie swojego życia i to się umieścić warstwę nad nim, jako sposób ochrony siebie, tak, że można czuć się bezpiecznie i dalej żyć najlepiej jak umiał. Dowiedz się, jak obniżyć opory, poprzez świadomość i odpowiedzialność za to, co pojawia się i światło będzie świecić bez konieczności „zrobienia” czegokolwiek. W tym momencie, a życie staje się jednym i zrobić taniec życia.

Angelo Campione jest pisarzem i wydawcą artykułów Uważność pokrewnych. Ma prawdziwe życiowe doświadczenie w radzeniu sobie z bólem emocjonalnym, a teraz idzie na ścieżkę, która ma mu żyć celu, radości i wolności. Jego pasją jest pomaganie w celu podniesienia świadomości na świecie i prowadzi internetowy Uważność Series bezpłatnie.

Artykuł dzięki: wynajem osuszaczy wrocław