makijaz airbrush

makijaz airbrush

Kiełki fasoli mung

Przy zakupie kiełki fasoli w supermarkecie, są one prawdopodobnie wyrosły z fasoli mung. Oriental gotowania wykorzystał te pędy od wieków jako świeżych warzyw. W większości krajów azjatyckich, można je znaleźć w stragany. Tak samo jest w Ameryce Środkowej i Afryce Wschodniej. Dopiero w ostatnich latach, że oni stają się popularne w innych krajach. Obecnie można je znaleźć w sekcjach produkują wielu sklepach spożywczych i supermarketach.

Są to małe ziarna w kształcie cylindrów i mają jasną zieloną skórę. Same ziarna są wykorzystywane w całości do gotowania, choć czasami są podzielone i łuszczone. Te, dzielenie i obłuszczone są małe i żółty. Oni nie muszą być namoczone, a gotują łatwo miękkiej konsystencji.

Jeden z wielu

makijaz airbrush

Choć fasoli mung jest jedną najbardziej narażone na kiełki, nasiona roślin strączkowych, inne stają się popularne w niektórych obszarach. Na przykład w Japonii, blackgram jest korzystna, ponieważ jej http://pik-okna.pl/okna kiełki są bielsze i pozostać dłużej niż świeże kiełki fasoli mung. W Chinach, małe rozstawiony kiełki sojowe są popularne. W Stanach Zjednoczonych, lucerna stały się dostępne w wielu supermarketach i sklepach specjalistycznych.

Kiełki fasoli Mung są często spożywane świeże sałatki, chociaż niektórzy ludzie gotować, gotować, smażyć i mieszać je. Mogą być z puszki lub zamrożone pomyślnie. Po 100 g dojrzałych, surowe ziarna mung są kiełki, idą od 384 do 313 kalorii; węglowodany są zredukowane z 67,5 do 58,8; Białko idzie od 27,1 do 33,8; lipidy przejść od 1,46 do 1,77; i minerały znacznie wzrasta.

Chińscy rolnicy uprawiają Fasola mung Głównie by Hand

Oni wysuszyć je na szutrowych drogach, a oni są bardzo zakurzone, gdy przyjeżdżają do nas. To mądry, aby przemyć je dokładnie i zerwać przez nich przed przejściem do fazy wygrzewania. Bądź na poszukiwania małych kamyków fasoli-look-alike.
Artykuł dzięki: