makijaz avon

makijaz avon

Wybierając przekąski, Samosas lub pakora są pyszne indyjskie jedzenie, ale są obciążone tłuszczów, skrobi i soli. Wolę papad które są cienkie wafle soczewicy. Wybierz prażone papads zamiast smażonych nich.

Jeśli chodzi o dania główne, upewnij się, że zamówienie na curry, które mają warzywa jako główne składniki. Ale upewnij się, że nie jest curry gotowane w sosie kremowym. Można jeść dal sam lub z ryżem i chleb. Ale dal jest wysoka zawartość sodu i uniknąć zbyt dużo.

makijaz avon

Nie daj się skusić wiele przez indyjskie jedzenie Brytanii z nazwami takimi jak korma, dal makhani, Malai, masła są zatykanie tętnic sosem. Te curry powinny być podawane w małych porcjach i należy go używać do aromatyzowania ryżu lub flatbread. Przy wyborze alternatywy mięsa, wolą Tikka i Tandoori mięs, które są w piecu palone.

makijaz avon

Wybierz desery ostrożnie, ponieważ są one obciążone cukru i tłuszczów. Weźmy tylko mniejsze porcje. Są to tylko niektóre z notariusz gdańsk wrzeszcz porad, które należy mieć na uwadze przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowej indyjskie jedzenie w restauracjach.

Artykuł dzięki: