makijaz cieniami

makijaz cieniami

Znać kandydatami do liposukcji

Liposukcja to najnowszy szał w utracie wagi szybko. Procedura polega na chirurgicznym usunięciu niepożądanych tłuszczów w organizmie. Ponieważ wiąże się operacji, istnieją pewne warunki wstępne, zanim lekarz umożliwia pacjentowi przejść procedurę. Ponieważ nie wszyscy pacjenci kwalifikują się do zabiegu chirurgicznego, zanim nawet myśleć o liposukcji, przeczytaj artykuł poniżej, aby dowiedzieć się, czy jesteś dobrym kandydatem na to.lizbona przewodnik

Pełnoletni

Liposukcja jest procedurą chirurgiczną, która wymaga od pacjenta do podpisania formularz świadomej zgody. W etyce świadomej zgody, tylko pacjenci w wieku prawnej może podjąć taką decyzję. Ogólnie rzecz biorąc, państwo definiuje pacjenta być pełnoletni po osiągnięciu 18 lat. Jeśli jesteś poniżej 18 lat, trzeba czekać, aż jesteś starszy, zanim będzie można poddawać się do zabiegu. Oprócz aspektów prawnych uwagę wiek, wielu lekarzy zaleca, aby młodzi ludzie mogli korzystać z ich wyższymi metabolizmu zanim przejdą liposukcję w późniejszym wieku. W tym czasie, tłuszcze niemowlęce są nadal powszechne, a niektóre osoby mogą przerastać tłuszczu, ponieważ z wiekiem.

Not Too Old

Chociaż nie jest to minimalny wiek wymagany do liposukcji, pacjenci Nadmiar nie można również poddać się operacji. Jednak lekarze nie mogą dać dokładną granicę wieku dla tej procedury. Podstawą jest oparty głównie na elastyczności skóry. To dlatego, że jak się zestarzejesz, zostały zmniejszone elastyczność skóry. Względna zdolność skóry, aby wrócić do swojego pierwotnego kształtu po rozciąganiu jest niższa w porównaniu do tego, kiedy jesteś młody. W „odsysania tłuszczu”, powodzenie procedury zależy od elastyczności skóry. Z utratą elastyczności skóry, nie będą mogli cieszyć się najlepszy wynik. Poza tym, starzy pacjenci mają wyższe ryzyko powikłań.
Artykuł dzięki: