makijaz permanentny ust

makijaz permanentny ust

Jak być wolne od uzależnień

Ten artykuł powinien być czytany w połączeniu z wcześniejszym artykule „Jaki jest Twój Addiction?”

Ok, więc droga będzie wolna od wszelkich uzależnień pierwsze dzieje się z potwierdzeniem, że są rzeczy, które zdarzają się poprzez przymus pomyśleć, zrobić lub powiedzieć im. Potwierdzenie przynosi go na powierzchnię i sprawia, że ??jest świadoma niż pozostała nieprzytomna i to ma być bardziej świadomi tego, kiedy pojawia się następnym razem. Stąd można zbadać, dlaczego jest to, że skonfigurowanie uzależnień w pierwszej kolejności czy można zacząć pracować nad znalezieniem nowego sposobu istnienia, tak aby stać się panem wyboru w przeciwieństwie do żadnego wyboru w uzależnienia.

To pomaga zrozumieć, dlaczego jest tam i uzależnienia, ale w pewnym momencie prace muszą być świadomi i wybaczyć sobie, gdy złapiesz się myśli, robiąc lub mówiąc te same stare rzeczy, jest to absolutnie konieczne. Przebaczenie jest ważne, ponieważ zawsze należą do starych wzorców, a to jest ok, tendencja jest zazwyczaj zadręczaj się nad nim, a to gdzie przebaczenie przychodzi, aby można było odpuścić i skupić się na bycie świadomy tego, co myślisz, mówi i robi.

Aby naprawdę pomóc sobie tutaj, być obecni w tym samym momencie, można koncentrować się na słowach, że tu jesteś czytania, ale czy można być również świadomi wszelkich uczuć bazowych podczas czytania. Czy istnieje sceptycyzm czai się w tle, wątpliwości, gniew, żal, nadzieja, strach, miłość, radość, cokolwiek to jest po prostu być tego świadomi. Jeśli istnieje jakikolwiek dyskomfort w każdej chwili, to jest to sygnał, że jest coś, co musi być wniesiona do powierzchni.

Na przykład, spójrz na kiedy jesz, jesz, bo jesteś głodny lub jesz, bo to co zawsze robisz o tej porze dnia i „myśleć”, że to co „powinien” zrobić? Co jesz, to jest coś, co czujesz jest pożywne i czuje się dobrze jeść, czy jest to coś po prostu trochę kalorii i jest to wygodne i szybkie? Inne rzeczy można spojrzeć na to:

Artykuł dzięki: renmak